top of page

Holistic Rebalancing już wkrótce w ofercie!

Zaktualizowano: 6 lis 2022Czym jest Holistic Rebalancing czyli Holistyczne Przywracanie Równowagi?


Jest to skuteczne narzędzie wspomagające proces uzdrawiania i przywracania równowagi ciała i umysłu. Jest techniką łączącą elementy masażu powięziowego, uwalniania stawów, pracy z tkanką łączną, refleksologią, punktami witalnymi Marma, pracy z oddechem, świadomością ciała, medytacją, pracą z energią i balansowaniem jej w centrach energetycznych, czyli czakrach.


Holistic Rebalancing jest zakorzeniony m.in. w tradycji Jogi i Ajurwedy. Obejmuje techniki pięciu rodzajów dotyku wspierającego i równoważącego pięć elementów (żywiołów), z których składa się system naszego ciała: wodę, ogień, powietrze, ziemię i przestrzeń. Za każdym razem techniki te są dobierane indywidualnie i proporcjonalnie w zależności od potrzeb oraz konstrukcji i budowy ciała osoby przyjmującej.


A co dokładnie znaczy holistyczny? Holistyczny znaczy - CAŁOŚCIOWY. Oznacza to uwzględnienie pięciu poziomów naszego istnienia („ciał”), nazywanych w Ajurwedzie - „Kosha”, czyli ciała: fizycznego, energetycznego, umysłowego / emocjonalnego, intuicyjnego oraz duchowego. Podczas stosowania techniki Holistic Rebalancing, uzdrawianie następuje poprzez zestrojenie energii ciała i umysłu z naszą esencją. Wtedy ciało i umysł mogą w naturalny sposób powrócić do równowagi i rozpocząć proces samouzdrawiania.


Jeśli jesteście zainteresowani doświadczeniem tej metody, serdecznie zapraszam do kontaktu. Od połowy października br. Holistic Rebalancing pojawi się jako stały element w mojej ofercie. Wkrótce więcej szczegółów.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page