top of page

Kurs masażu Holistic Rebalancing


Uczestnicy kursu masażu Holistic Rebalancing moduł 1 - lipiec 2023, Mandala Beskidy

Ubiegły tydzień spędziłem w ośrodku Mandala Beskidy, w Targoszowie https://www.mandala.beskidy.pl , asystując nauczycielowi z Indii - Anandzie Kumarowi w prowadzeniu pierwszego modułu Kursu Przywracania Równowagi Holistycznej - HOLISTIC REBALANCING.


W niewielkiej, kilkunastoosobowej grupie, pogłębialiśmy swą wiedzę na temat oddziaływania poprzez świadomy dotyk i uważną obecność z drugą istotą – człowiekiem w potrzebie.


O masażu HOLISTIC REBALANCING pisałem już nie raz, ale im więcej o tym piszę, tym bardziej zdaję sobie sprawę, żak trudno jest opisać słowami, to czego podczas tego masażu się doświadcza. Zarówno jako osoba odbierająca, jak i ofiarowująca.


Tam, gdzie praca terapeutyczna łączy w sobie poziom fizyczny (skóra, powięź, mięśnie, ścięgna, więzadła, układ krwionośny, układ limfatyczny, układ nerwowy) z poziomem energetycznym (punkty Marma, meridiany, czakry, obwody), zachodzą bardzo głębokie procesy oczyszczania i uwalniania napięć zarówno z ciała jak i z umysłu. A kto z nas jest wolny od tych napięć…?


I właśnie takim narzędziem, łączącym w sobie esencję wielowiekowej wiedzy z dalekiego wschodu, jest HOLISTIC REBALANCING. Dzięki temu masażowi można wykonać istotny ruch w kierunku poprawy swojego dobrostanu i rozpocząć bardziej świadomą relację z samą/samym sobą.

Wielokrotnie usłyszałem od osób, którym ten masaż ofiarowałem, że doświadczyły czegoś zupełnie nowego - innego, a uśmiech na ich twarzach i błysk w oczach, świadczyły o tym, że to było ze wszech miar pozytywne doświadczenie.


Dla mnie ten czas był pogłębieniem wiedzy i głębszym uświadomieniem jaką umiejętnością dysponuję i czym mogę i chcę się dzielić z Wami.


Dziękuję przede wszystkim Anandzie Kumarowi za zaufanie, Ani Hajduczeni za współpracę organizacyjną, Monice i Piotrowi z Mandala Beskidy za gościnę oraz wszystkim uczestnikom, w których nie raz zobaczyłem odbicie samego siebie. Cieszę się, że Was poznałem!


Przed nami pogłębiony, drugi moduł kursu Holistic Rebalancing, który odbędzie się w dniach 21-27 sierpnia w Krakowie. Szczegóły tutaj: https://fb.me/e/1kZEgq2bz


A tymczasem zapraszam na zabiegi i masaże - w tym HOLISTIC REBALANCING w Warszawie!


Do zobaczenia :)

37 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page