top of page

Męski KrągW minioną sobotę spotkaliśmy się w naszym warszawskim kręgu wyjątkowo nie w Warszawie, tylko w Konstancinie-Jeziornej, w gościnnym ośrodku "Światło Miłości".


Nowością tym razem było włączenie w przebieg spotkania lekcji gry na bębnach djembe, prowadzonej przez uczestniczącego w kręgu Krzyśka Wawrzyniaka z KRAINY BĘBNÓW. Pomimo tego, że dla części z nas był to pierwszy w życiu kontakt z tym instrumentem, wszyscy poradzili sobie doskonale. Dźwięki i wibracje djembe otworzyły nas na możliwość wyrażenia swoich emocji. Oprócz „walenia w bęben” daliśmy również wydobyć się z gardeł i trzewi naszym głosom, które na co dzień tłumimy i często boimy się ich w taki sposób użyć.


Po raz kolejny przekonałem się jak ważne są spotkania w gronie świadomych mężczyzn i to, że siedząc w kręgu możemy w pełnym zaufaniu i bez obaw podzielić się tym co się w nas dzieje. To jest jedyna droga. Nie ma innej! Tylko tak możemy nauczyć się akceptować i kochać siebie. Poprzez uważną, pozbawioną oceny, obserwację naszego odbicia w oczach naszych Braci.


Dziękuję za otwartość wszystkim uczestnikom, zwłaszcza tym, którzy byli z nami po raz pierwszy. Dziękuję KRAINIE BĘBNÓW za lekcję gry i udostępnienie instrumentów. Dziękuję również gospodarzom Ośrodka "Światło Miłości" – czuliśmy się u Was doskonale!


Do zobaczenia za miesiąc na wyjazdowym kręgu w górach!


Więcej informacji o Kręgu tutaj: https://www.przewodnikspokoju.pl/meski-krag


HOWGH!


37 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page