top of page

Męski warsztat poziom 1-szy.

Zaktualizowano: 18 cze 2022
Radość i smutek – dwa uczucia, które zazwyczaj towarzyszą mi w ostatnim dniu każdej edycji warsztatu dla mężczyzn. Radość – bo wracam do domu, a smutek – bo kończy się wspólny czas z grupą ludzi, z którymi bardzo się w ostatnich dniach zbliżyłem i z którymi chciałbym pobyć dłużej.


Na tym zdjęciu są mężczyźni, którzy dzień wcześniej doświadczyli inicjacji – symbolicznego przejścia z wieku młodzieńczego w dorosłość. Szczegóły tej ceremonii i to, co przeżyli wspólnie ze sobą pozostaną w każdym z nich na zawsze.

Możliwość obserwowania zmian jakie zachodzą w mężczyznach podczas tych kilku wspólnie spędzonych dni jest niesamowitym doświadczeniem. Za każdym razem jest inaczej, a jednak bardzo podobnie. Każdy z nas ma swoją historię, ale zazwyczaj zabrakło nam w życiu tego samego – miłości i bliskości z naszymi ojcami i matkami. Tych braków nie da się nadrobić, ale można je zaakceptować, zrozumieć, w końcu wybaczyć i dzięki temu zmienić jakość swojego życia. Tego uczymy się podczas warsztatów. Stajemy się mężczyznami, którzy są świadomi swojej wewnętrznej siły i tego, że tylko z otwartym sercem jesteśmy w stanie zbudować szczere relacje z samym sobą, naszymi partnerkami i każdym kogo spotkamy na swej drodze.


Wielką wartością tego warsztatu jest również możliwość spotkania z żeńską energią grupy kobiet, które równolegle uczestniczą w swoim warsztacie. To jak zmienia się postrzeganie siebie nawzajem przed rozpoczęciem i po zakończeniu zajęć, jest jednym z najbardziej wzruszających momentów jakie można sobie wyobrazić. Kobiety i mężczyźni nareszcie stają ze sobą w prawdzie nie kryjąc swoich emocji. Tego trzeba doświadczyć! Nie da się tego porównać z czymkolwiek!

Jeśli czujesz, że w twoim życiu brakuje ci zrozumienia samego siebie, swoich rodziców, swojej partnerki czy partnera, jeśli nie czujesz się szczęśliwa czy szczęśliwy w związku, w pracy i w relacjach z otoczeniem, to pozwól, że dam ci wskazówkę. Spróbuj wyjść ze swojej strefy komfortu, swojego bezpiecznego schronienia i stań w swojej prawdzie podczas warsztatu takiego jak ten. Wszystkie informacje, łącznie z terminami i relacjami uczestników znajdziesz na stronie www.meskiewarsztaty.com W razie pytań możesz napisać do organizatora albo do mnie. Jesteśmy po to, żeby wspierać tych, którzy chcą zrobić zdecydowany krok w swoim życiu. Zaufaj sobie i zrób ten krok!


Męski warsztat jest prowadzony przez Toma de Wintera, a żeński przez Izabelę Kopaniszyn. Więcej informacji na ich temat znajdziesz bez trudu w internecie.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page