top of page

Męski warsztat - poziom 2
Na zdjęciu widzicie mężczyzn, którzy prezentują stworzony przez siebie wspólnie, symbol integracji męskiej i żeńskiej energii. W symbolu tym zostały zawarte wszystkie doświadczenia z zakończonego właśnie drugiego poziomu warsztatu „Jak stać się autentycznym mężczyzną”, prowadzonego przez Toma de Wintera.


Za każdym razem, kiedy warsztat dobiega końca, czuję wzruszenie mogąc obserwować jak głębokie zmiany zachodzą w biorących w nim udział uczestnikach. Mam pewność, że praca, którą wspólnie wykonaliśmy daje nam wszystkim możliwość poznania lepiej samych siebie, a przez to świata, w którym żyjemy. Ten warsztat, to również okazja, żeby wybaczyć, odpuścić i pożegnać trudne doświadczenia z naszego życia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrobić kolejny krok naprzód.


Jest we mnie ogromna wdzięczność, że jako członek zespołu prowadzącego warsztat, mogę przyczynić się choć trochę do efektu końcowego tego procesu.


Jeśli masz poczucie, że potrzebujesz zmian w swoim życiu i chciałbyś spróbować zmierzyć się ze swoimi słabościami, lękami i brakiem zrozumienia w jakim kierunku zmierza Twoje życie, zapraszam na stronę www.meskiewarsztaty.com Może to właśnie jest kolejny krok jaki powinieneś w swoim życiu zrobić. W razie pytań zapraszam do kontaktu.17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page