top of page

niedz., 04 paź

|

Ziołowe SPA Kazi

Bliskie spotkanie z dźwiękami i wibracjami mis tybetańskich

Rejestracja została zakończona - brak wolnych miejsc
Sprawdź inne wydarzenia
Bliskie spotkanie z dźwiękami i wibracjami mis tybetańskich
Bliskie spotkanie z dźwiękami i wibracjami mis tybetańskich

Czas i lokalizacja

04 paź 2020, 19:00 – 20:30

Ziołowe SPA Kazi, Ludwika Narbutta 48/m 4, 02-541 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

4 października zapraszam na kolejne, pierwsze tej jesieni "Bliskie spotkanie z dźwiękami i wibracjami mis tybetańskich". Wspólnie doświadczymy podczas niego uzdrawiającego i terapeutycznego oddziaływania fal emitowanych z ręcznie wykuwanych w Nepalu śpiewających mis, zwanych również tybetańskimi. W trakcie nieco ponad godzinnej sesji będziecie mieli okazję zaopiekować się swoim ciałem i umysłem pozwalając im w bezpiecznym otoczeniu odetchnąć po intensywnej pracy podczas całego minionego dnia.  

Historia terapii dźwiękiem i wibracjami jest prawie tak długa, jak historia ludzkości. Od zarania dziejów czarownicy, szamani i znachorzy wykorzystywali do uzdrawiania śpiew oraz dźwięki bębnów, fletów i innych rytualnych instrumentów. Wiedzieli, że ciało ludzkie w większości składa się z wody, oraz że dźwiękiem i wibracją można na to ciało oddziaływać - nadając działaniu odpowiednią intencję.   Wibracja działa na nasz organizm podobnie jak kamień rzucony w spokojną toń jeziora, który powoduje zmianę w jego strukturze - na powierzchni i w głębi wody. Rozchodzące się fale mają działanie harmonizujące. Nasz organizm reaguje na nie uspokojeniem i uregulowaniem oddechu, rytmu bicia serca, krążenia krwi i innych płynów ustrojowych. Na skutek działania fal uruchamiają się procesy oczyszczania ciała z toksyn i regeneracji tkanek. Organizm uwalnia się od towarzyszących nam na co dzień napięć związanych ze stresem, niewyspaniem i fizycznym zmęczeniem, które mogą stać się przyczyną wielu groźnych chorób. Wielotony emitowane przez misy charakteryzują się różną częstotliwością, dzięki czemu stymulują centra energetyczne w naszych ciałach zwane czakrami oraz nasze narządy wewnętrzne. Umysł dostraja się do swojego najwyższego potencjału, a cały organizm powraca do naturalnej równowagi energetycznej.  

Do najistotniejszych korzyści z terapeutycznego oddziaływania dźwiękami i wibracjami mis w szczególności zalicza się:   

- relaks i wyciszenie umysłu i ciała 

- regulacja przemiany materii 

- łagodzenie doraźnych i przewlekłych bólów 

- niwelacja napięć mięśniowych 

- redukcja skutków stanów nerwicowych 

- poprawa koncentracji 

- pomoc w zmaganiu się z bezsennością 

- regulacja ciśnienia i krążenia krwi oraz innych płynów ustrojowych 

- poprawa wyglądu skóry 

- równowaga energetyczna ciała 

- lepsze samopoczucie  

Masaż dźwiękiem mis często jest określany przez osoby, które go doświadczyły jako bardzo przyjemny, relaksujący, a nawet głęboko mistyczny.  

Spotkanie, którego doświadczymy przeznaczone jest dla osób pełnoletnich. Ubierz się na nie w wygodny, najlepiej luźny strój, zabierz ze sobą własną matę, poduszkę i koc do przykrycia oraz butelkę z napojem (najlepiej wodą).  Bardzo proszę o punktualne przybycie, najlepiej kilka minut przed wyznaczoną godziną rozpoczęcia.  

UWAGA: Podczas spotkania, z uwagi na sytuację związaną z zagrożeniem wirusem Covid-19, należy mieć ze sobą własną maseczkę do zakrycia nosa i ust.  

W związku z tym, że sala może pomieścić maksymalnie 10 osób, nie zwlekaj z decyzją zbyt długo :) 

Rezerwacji można dokonać poprzez klikając przycisk "Rezerwuj" poniżej.   

Wymiana energetyczna za udział w spotkaniu wynosi 50 zł za osobę, chyba że w trakcie lub po, poczujesz, że chcesz ofiarować więcej :) 

W razie pytań proszę o wiadomość.  

Do zobaczenia 

Kris

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page