top of page

O sobie

Przewodnik Spokoju

Mam szczęście zajmować się w życiu różnymi ciekawymi rzeczami. Grałem na bębnach w zespole, pracowałem za barem, byłem managerem w wytwórni muzycznej i w restauracji, produkowałem wydarzenia, jeździłem w trasy z artystami. Muzyka i sztuka zawsze były blisko mnie i we mnie. Dzisiaj wiem po co mi były te wszystkie doświadczenia.

Od kilkunastu lat podążam ścieżką rozwoju osobistego. Poznaję i odnajduję siebie w medytacji, psychoterapii, warsztatach rozwojowych, tantrze, jodze, terapii dźwiękiem i dotykiem oraz w podróżach z plecakiem.  

Od 2016 roku należę do teamu prowadzącego kilkustopniowe warsztaty rozwojowe dla mężczyzn Toma de Wintera (www.tomdewinter.com). Udział w nich to dla mnie duży krok w rozwoju relacji z sobą samym i ze światem.

Od 2017 roku organizuję i prowadzę wyprawy piesze w góry dla osób szukających swojej drogi rozwoju. Mam głębokie przekonanie, że na górskim szlaku poznaje się siebie najlepiej - zarówno podczas solowej wędrówki jak i w grupie.

W 2018 ukończyłem, prowadzony przez Łukasza Mazurka kurs terapeutycznego oddziaływania wibracjami mis tybetańskich według tradycyjnego przekazu himalajskiego. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i doświadczeń jakie niesie ze sobą, liczona w tysiącach lat historia tej naturalnej metody uzdrawiania umysłu i ciała. Ufam i podążam tą ścieżką bo czuję jaka jest moc w dźwięku i wibracjach tych żywych instrumentów.

W styczniu 2021 zwołałem po raz pierwszy Męski Krąg w Warszawie. Zwołuję go od tego czasu regularnie co miesiąc. To bardzo wartościowe narzędzie dla każdego potrzebującego wsparcia mężczyzny. W tym samym roku przyjąłem inicjację od Mistrza Reiki - Piotra Słowika (reiki.warszawa.pl) i rozpocząłem praktykowanie oddziaływania energią Reiki według ścieżki nauczania w systemie Usui Shiki Ryoho. 

Rok 2022 przyniósł mi jeszcze szersze otwarcie na terapeutyczną pracę z dotykiem. Ukończyłem w tym roku dwustopniowy kurs Holistycznego Przywracania Równowagi (Holistic Rebalancing) poprzez masaż ciała, prowadzonego przez Anandę Kumara z Indii (www.awarelove.in) oraz kursy masaży i zabiegów ajurwedyjskich prowadzonych przez Elżbietę Żuk-Widmańską i Marię Koszucką-Dębicką (www.ajurweda.pl). Jestem niezmiernie wdzięczny moim nauczycielkom i nauczycielom za nabytą wiedzę i możliwość zastosowania jej w praktyce.

Kiedy to czytasz, krzyżują się nasze ścieżki i być może dane nam będzie spotkać się podczas sesji, w Kręgu albo na szlaku. Mam taką nadzieję.

Do zobaczenia!

Kris Krysiak

bottom of page