top of page
Holistic Rebalancing
Holistic Rebalancing | Przewodnik Spokoju | Warszawa | masaż holistyczny | ajurweda | relaks

Holistic Rebalancing, czyli Holistyczne Przywracanie Równowagi jest zakorzenione m.in. w tradycji Jogi, Ajurwedy i Reiki. Jest to skuteczne narzędzie wspomagające proces uzdrawiania i przywracania równowagi ciała, umysłu i ducha. Jest techniką łączącą elementy masażu powięziowego, uwalniania stawów, pracy z tkanką łączną, refleksologią, punktami witalnymi Marma, pracy z oddechem, świadomością ciała, medytacją, pracą z energią i balansowaniem jej w centrach energetycznych, czyli czakrach.

 

Obejmuje techniki pięciu rodzajów dotyku wspierającego i równoważącego pięć elementów (żywiołów), z których składa się system naszego ciała: ziemię, wodę, ogień, powietrze i przestrzeń. Za każdym razem techniki te są dobierane indywidualnie i proporcjonalnie w zależności od potrzeb oraz konstrukcji i budowy ciała osoby przyjmującej.

 

A co dokładnie znaczy holistyczny? Holistyczny znaczy - CAŁOŚCIOWY. Oznacza to uwzględnienie pięciu poziomów naszego istnienia („ciał”), nazywanych w Ajurwedzie „Kosha”, czyli ciała: fizycznego, energetycznego, umysłowego/emocjonalnego, intuicyjnego oraz duchowego. Podczas stosowania techniki Holistic Rebalancing, uzdrawianie następuje poprzez zestrojenie energii ciała i umysłu z naszą esencją. Wtedy ciało i umysł mogą w naturalny sposób powrócić do równowagi i rozpocząć proces samouzdrawiania.

 

Czas trwania: 120 minut; cena: 300 zł

* Seria 3 zabiegów cena: 3 x 270 zł

* Zniżki w przypadku serii zabiegów przysługują wyłącznie przy płatności z góry za całość. Seria trzech zabiegów jest do zrealizowania w ciągu jednego miesiąca od wpłaty.

Wrażenia

Małgorzata

Jeżeli chcesz zwolnić, odłączyć się od codziennej gonitwy myśli i skupić się na sobie, to Kris jest osobą, którą poleciłabym z całego serca. Masaż w jego wykonaniu jest magiczny i nie ma w tym określeniu przesady.

Marta

Kris to spokój, zaufanie, ciepło i uważność. Luz i to jak jest w zgodzie z tym co robi jest fantastyczne. Masaż uwolnił z napięcia, cudownie zrelaksował, dał lekkość i mocny zastrzyk energii. Chciałoby się aby trwał, trwał i trwał.

Anna

Niezwykłe doświadczenie odczuwalne zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym. Precyzja, delikatność, ale też odpowiednia siła w dłoniach - bo to masaż, który oddziaływuje na ciało na różne sposoby i wielowarstwowo.

bottom of page