top of page

niedz., 24 paź

|

Fundamenty Zdrowia

Bliskie spotkanie z dźwiękami i wibracjami mis tybetańskich

Koncert relaksacyjny

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Bliskie spotkanie z dźwiękami i wibracjami mis tybetańskich
Bliskie spotkanie z dźwiękami i wibracjami mis tybetańskich

Czas i lokalizacja

24 paź 2021, 19:00 – 20:30

Fundamenty Zdrowia, Artyleryjska 3j, 11-041 Olsztyn, Polska

Goście

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszam na pierwsze "Bliskie spotkanie z dźwiękami i wibracjami mis tybetańskich" w Olsztynie!

Podczas spotkania, wspólnie doświadczymy uzdrawiającego i terapeutycznego oddziaływania fal emitowanych z ręcznie kutych, śpiewających mis, zwanych potocznie tybetańskimi. W trakcie nieco ponad godzinnej sesji będziecie mieli okazję zaopiekować się swoim ciałem i umysłem pozwalając im w bezpiecznym otoczeniu odetchnąć po intensywnym wysiłku podczas minionego okresu.

Wibracje mis dźwiękowych działają na ludzki organizm podobnie jak kamień rzucony w spokojną toń jeziora, który upadając powoduje zmianę w jego strukturze - na powierzchni i w głębi wody. Rozchodzące się fale dźwiękowe mają działanie harmonizujące i stymulujące. Organizm reaguje na nie uspokojeniem i uregulowaniem oddechu, rytmu bicia serca, krążenia krwi i innych płynów ustrojowych. Na skutek działania fal uruchamiają się procesy oczyszczania ciała z toksyn, regeneracji tkanek, redukcji napięć związanych ze stresem, niewyspaniem i fizycznym zmęczeniem, które mogą stać się przyczyną wielu groźnych chorób. Wielotony emitowane przez misy charakteryzują się różną częstotliwością, dzięki czemu stymulują centra energetyczne zwane czakrami oraz narządy wewnętrzne. Umysł przestaje dominować nad podświadomością, która odpowiedzialna jest za kontrolę prawidłowego działania wszystkich procesów fizjologicznych naszego ciała. Dzięki temu wracamy do naturalnej równowagi energetycznej. 

Do najistotniejszych korzyści z terapeutycznego oddziaływania dźwiękami i wibracjami mis w szczególności zalicza się:

- relaks i wyciszenie umysłu i ciała

- regulacja przemiany materii

- łagodzenie doraźnych i przewlekłych bólów

- niwelacja napięć mięśniowych

- redukcja skutków stanów nerwicowych

- poprawa koncentracji

- pomoc w zmaganiu się z bezsennością

- regulacja ciśnienia i krążenia krwi oraz innych płynów ustrojowych

- poprawa wyglądu skóry

- równowaga energetyczna ciała

- lepsze samopoczucie

Masaż dźwiękiem mis często jest określany przez osoby, które go doświadczyły jako bardzo przyjemny, relaksujący, a nawet głęboko mistyczny.

Spotkanie dedykowane jest dla osób pełnoletnich. Ubierz się na nie w wygodny, najlepiej luźny strój, zabierz ze sobą własną matę, poduszkę i koc do przykrycia oraz butelkę z napojem - najlepiej wodą. Przyjdź punktualnie, najlepiej kilka minut przed wyznaczoną godziną rozpoczęcia.

UWAGA: Podczas spotkania, z uwagi na sytuację związaną z wirusem Covid-19, miej ze sobą własną maseczkę do zakrycia nosa i ust jeśli masz zamiar jej użyć.

Przeciwwskazaniami do wzięcia udziału w sesji są: pierwszy trymestr ciąży, ostre stany zapalne organizmu, terapia psychotropowa, choroby nowotworowe (po konsultacji z lekarzem), epilepsja i autyzm (po konsultacji z lekarzem), aparat słuchowy, rozrusznik serca.

W związku z tym, że sala może pomieścić maksymalnie kilkanaście osób, nie zwlekaj z decyzją zbyt długo. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wymiana energetyczna za udział w spotkaniu wynosi 60 zł za osobę. Po dokonaniu rezerwacji na stronie www.przewodnikspokoju.pl/wydarzenia, proszę o wpłatę ww kwoty na konto: Krzysztof Krysiak 86 1050 1038 1000 0097 0169 9309 z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem "Bliskie spotkanie Olsztyn". Pełnym potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata na konto. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w wydarzeniu w czasie krótszym niż 24 godziny przed jego rozpoczęciem, wpłata nie podlega zwrotowi.

Tego samego dnia w godzinach popołudniowych będzie możliwość umówienia się w tym samym miejscu na trwającą godzinę relaksacyjną sesję indywidualną. Koszt takiej sesji wynosi 160 zł. Zainteresowanych proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów. 

Do zobaczenia

Kris

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page