top of page

niedz., 19 wrz

|

Ziołowe Spa Kazi

Bliskie spotkanie z dźwiękami i wibracjami mis tybetańskich

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Bliskie spotkanie z dźwiękami i wibracjami mis tybetańskich
Bliskie spotkanie z dźwiękami i wibracjami mis tybetańskich

Czas i lokalizacja

19 wrz 2021, 19:00 – 20:30

Ziołowe Spa Kazi, Ludwika Narbutta 48/m 4, 02-541 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Zapraszam na pierwsze po wakacjach "Bliskie spotkanie z dźwiękami i wibracjami mis tybetańskich"! 

Tradycyjnie podczas spotkania, wspólnie doświadczymy uzdrawiającego i terapeutycznego oddziaływania fal emitowanych z ręcznie kutych, śpiewających mis, zwanych również tybetańskimi. W trakcie nieco ponad godzinnej sesji będziecie mieli okazję zaopiekować się swoim ciałem i umysłem pozwalając im w bezpiecznym otoczeniu odetchnąć po intensywnym wysiłku podczas minionego okresu.

Historia terapii dźwiękiem i wibracjami jest prawie tak długa, jak historia ludzkości. Od zarania dziejów czarownicy, szamani i znachorzy wykorzystywali do uzdrawiania śpiew oraz dźwięki bębnów, fletów i innych rytualnych instrumentów. Wiedzieli, że ciało ludzkie w większości składa się z wody, oraz że dźwiękiem i wibracją można na to ciało oddziaływać - nadając działaniu odpowiednią intencję.   Wibracja działa na nasz organizm podobnie jak kamień rzucony w spokojną toń jeziora, który powoduje zmianę w jego strukturze - na powierzchni i w głębi wody. Rozchodzące się fale mają działanie harmonizujące. Nasz organizm reaguje na nie uspokojeniem i uregulowaniem oddechu, rytmu bicia serca, krążenia krwi i innych płynów ustrojowych. Na skutek działania fal uruchamiają się procesy oczyszczania ciała z toksyn i regeneracji tkanek. Organizm uwalnia się od towarzyszących nam na co dzień napięć związanych ze stresem, niewyspaniem i fizycznym zmęczeniem, które mogą stać się przyczyną wielu groźnych chorób. Wielotony emitowane przez misy charakteryzują się różną częstotliwością, dzięki czemu stymulują centra energetyczne w naszych ciałach zwane czakrami oraz nasze narządy wewnętrzne. Umysł dostraja się do swojego najwyższego potencjału, a cały organizm powraca do naturalnej równowagi energetycznej.

Do najistotniejszych korzyści z terapeutycznego oddziaływania dźwiękami i wibracjami mis w szczególności zalicza się:

- relaks i wyciszenie umysłu i ciała

- regulacja przemiany materii

- łagodzenie doraźnych i przewlekłych bólów

- niwelacja napięć mięśniowych

- redukcja skutków stanów nerwicowych

- poprawa koncentracji

- pomoc w zmaganiu się z bezsennością

- regulacja ciśnienia i krążenia krwi oraz innych płynów ustrojowych

- poprawa wyglądu skóry

- równowaga energetyczna ciała

- lepsze samopoczucie

Masaż dźwiękiem mis często jest określany przez osoby, które go doświadczyły jako bardzo przyjemny, relaksujący, a nawet głęboko mistyczny.

Spotkanie dedykowane jest dla osób pełnoletnich. Ubierz się na nie w wygodny, najlepiej luźny strój, zabierz ze sobą własną matę, poduszkę i koc do przykrycia oraz butelkę z napojem - najlepiej wodą.  Bardzo proszę o punktualne przybycie, najlepiej kilka minut przed wyznaczoną godziną rozpoczęcia.

UWAGA: Podczas spotkania, z uwagi na sytuację związaną z zagrożeniem wirusem Covid-19, miej ze sobą własną maseczkę do zakrycia nosa i ust jeśli masz zamiar jej użyć.

W związku z tym, że sala może pomieścić maksymalnie 10 osób, nie zwlekaj z decyzją zbyt długo :)

Rezerwacji można dokonać poprzez klikajnięcie przycisku "Rezerwuj" w tym wydarzeniu.

Wymiana energetyczna za udział w spotkaniu wynosi 50 zł za osobę, chyba że w trakcie lub po nim, poczujesz, że chcesz ofiarować więcej :) Preferowana forma wymiany - gotówka.

W razie pytań proszę o wiadomość.

Do zobaczenia

Kris

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page