top of page

czw., 23 wrz

|

Beskid Żywiecki

"Drogą do siebie"

Warsztatowa wyprawa w Beskid Żywiecki. 5 dni w uważności ze sobą i z naturą.

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
"Drogą do siebie"
"Drogą do siebie"

Czas i lokalizacja

23 wrz 2021, 12:00 – 27 wrz 2021, 12:00

Beskid Żywiecki, Beskid Zywiecki, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkową wyprawę malowniczym górskim szlakiem Beskidu Żywieckiego, podczas której będziesz miała/miał okazję:

- doświadczyć  bardzo bliskiego kontaktu z naturą – codzienna wędrówka wytyczonym szlakiem,

- rozwinąć własną fizyczność (m.in.: joga, zdrowy kręgosłup, stretching) i świadomość (m.in.: mindfullness, świadomy oddech, shinrin-yoku – czyli kąpiele leśne) oraz

- nauczyć się konkretnych umiejętności (m.in.: komunikacji NVC - porozumienia bez przemocy, planowania, zwiększenia i podtrzymywania motywacji do zmiany, pracy z wartościami, koło życia, wyznaczania celów).

Wyprawę przygotowali i będą Wam w niej towarzyszyć, na co dzień zajmujący się rozwojem osobistym i wspierający innych w dążeniu do życia w świadomości: Joanna Gieldarska (psychoterapeutka CBT, terapeutka motywująca, coacherka zdrowia, trenerka fitness) i Kris Krysiak (współorganizator żeńskich i męskich warsztatów, męskich kręgów oraz górskich wycieczek rozwojowych, praktyk terapeutycznego oddziaływania dźwiękami mis tybetańskich).

Jeśli:

- tęsknisz do natury;

- lubisz aktywnie spędzać czas;

- chodzenie po górach z własnym dobytkiem na plecach nie jest ci straszne;

- spanie w schronisku nie przyprawia cię o dreszcze;

- potrafisz funkcjonować, gdy nie ma zasięgu w telefonie;

- chcesz poznać nowe osoby;

- kręci cię rozwój osobisty i poznawanie siebie;

- lubisz także się zatrzymać i pobyć sama/sam ze sobą;

- chcesz naładować baterie przed jesienią?

...to ten wyjazd jest właśnie dla ciebie!

KIEDY?

Wyprawa rozpoczyna się w czwartek 23 września, a kończy w poniedziałek 27 września 2021.

GDZIE?

Trasa wyprawy przebiega szlakiem turystycznym w jednym z najpiękniejszych fragmentów pasma Beskidu Żywieckiego. Rozpoczniemy ją w miejscowości Sól, a zakończymy w Milówce. Długość trasy, którą pokonamy w ciągu pięciu dni wyniesie około 50 kilometrów. Najwyższy punkt po drodze ma blisko 1300 m npm. Dokładną mapę znajdziesz pod tym linkiem: https://mapa-turystyczna.pl/route/2itu

Miejsce spotkania to stacja PKP Bielsko-Biała dokąd każdy z uczestników dojeżdża we własnym zakresie pociągiem lub samochodem. Dalszą część dojazdu do miejsca startu odbędziemy kolejką regionalną. Szczegóły dotyczące czasu spotkania zostaną podane na około trzy tygodnie przed rozpoczęciem wyprawy.

ZAPISY i KOSZT:

Zapisu na wyprawę można dokonać najpóźniej do 31 sierpnia br., wysyłając wiadomość na adres: kontakt@joannagieldarska.pl lub dzwoniąc/pisząc SMS na numer telefonu: 608 521 150. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt wyprawy obejmujący cztery noclegi w schroniskach górskich (standard schroniskowy – pokoje wieloosobowe), organizację trasy i bogaty program warsztatowy wynosi 1.299 zł. Wyżywienie i dojazd jest we własnym zakresie uczestników.

Zadatek w wysokości 300 zł lub całość kwoty należy wpłacić na konto mBank: 84 1140 2004 0000 3902 5984 5017 Akademia Rozwoju Joanna Gieldarska, z dopiskiem: „Drogą do siebie”. Pozostałą część wpłaty należy uiścić najpóźniej do dnia 31 sierpnia br. Wpłata na konto równoznaczna jest z akceptacją Regulaminu wyprawy. W przypadku rezygnacji z udziału w wyprawie po 31 sierpnia, zadatek nie podlega zwrotowi. Dla zainteresowanych – jest możliwość wystawienia faktury.

UWAGA- w przypadku podjęcia decyzji o udziale i wpłacie całości kwoty do dnia 19 lipca – koszt wyprawy wynosi 999 zł!

Wyprawa dedykowana jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Ilość miejsc jest ograniczona – maksymalna wielkość grupy to 10 osób. W wyprawie nie mogą brać udziału osoby, które były/są w procesie psychoterapii u Joanny Gieldarskiej.

Z uwagi na sytuację COVID-19, Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania imprezy i zwrotu kosztów, jeśli przepisy sanitarno-epidemiologiczne tak postanowią.

Dojazdy, ubezpieczenie oraz wyżywienie podczas wyprawy jest we własnym zakresie uczestników. Każde ze schronisk oferuje wybór posiłków  w porze śniadaniowej, obiadowej i kolacyjnej. Ze sobą w drodze należy mieć przede wszystkim odpowiedni zapas wody pitnej i przekąsek wedle potrzeb indywidualnych.

Uczestnicy powinni być wyposażeni we własny plecak i przede wszystkim w odpowiednie obuwie trekkingowe. Powinni zabrać też wygodną i praktyczną odzież na górską wędrówkę oraz zmienne warunki pogodowe. W razie potrzeby służymy wskazówkami i własną, sprawdzoną listą rzeczy, które zwykle zakładamy na siebie i zabieramy do plecaka. Kontakt w tej sprawie z Krisem pod numerem: 602783667 lub mailowy: przewodnikspokoju@outlook.com

W PROGRAMIE DZIENNYM:

- poranny rozruch z elementami jogi, stretchingu i medytacji (około 20-30 minut)

- wspólne śniadanie

- w drodze czas na obserwację natury, uważną obecność oraz rozmowy i towarzyszenie

- zajęcia warsztatowe w drodze i w schronisku  (około 3-4 godzin)

- wspólna obiadokolacja

- wieczorne spotkanie w kręgu z wymianą doświadczeń

ORGANIZATORZY:

Joanna Gieldarska – psycholożka, coacherka zdrowia, psychoterapeutka i trenerka fitness. Na co dzień pomaga innym wieść pełniejsze i bogatsze życie w oparciu o ich wartości. Wspiera w akceptacji tego, co jest poza kontrolą i zaangażowaniu w działanie, które wzbogaca życie. Pracuje w podejściu poznawczo- behawioralnym. Uwielbia jogę i kontakt z naturą.  www.joannagieldarska.pl

Kris Krysiak– przewodnik, organizator męskich wypraw oraz trzymający męski krąg w Warszawie. Współorganizator warsztatów rowojowych dla kobiet i mężczyzn. Dyplomowany praktyk terapeutycznego oddziaływania dwiękami i wibracjami mis tybetańskich. Z zamiłowania muzyk i obserwator natury.  www.przewodnikspokoju.pl

Masz pytania? Napisz do nas:

Joanna: kontakt@joannagieldarska.pl

Kris: przewodnikspokoju@outlook.com

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page