top of page

sob., 10 lut

|

"Happy Minds"

Indywidualne sesje masaży holistycznych w Łodzi

Zapraszam na sesje Holistic Rebalancing, Abhyangam i Reiki.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Indywidualne sesje masaży holistycznych w Łodzi
Indywidualne sesje masaży holistycznych w Łodzi

Czas i lokalizacja

10 lut 2024, 10:00 – 11 lut 2024, 18:00

"Happy Minds", Nawrot 39, 90-029 Łódź, Polska

O wydarzeniu

Mam przyjemność zaprosić Was na doświadczenie opisanych poniżej zabiegów, podczas mojej wizyty w Łodzi, w dniach 10-11 lutego (sobota-niedziela). Ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany umówieniem się na indywidualne spotkanie, daj znać jak najszybciej.

HOLISTIC REBALANCING

#HolisticRebalancing, czyli Holistyczne Przywracanie Równowagi jest zakorzenione m.in. w tradycji Jogi, Ajurwedy i Reiki. Jest to skuteczne narzędzie wspomagające proces uzdrawiania i przywracania równowagi ciała, umysłu i ducha. Jest techniką łączącą elementy masażu powięziowego, uwalniania stawów, pracy z tkanką łączną, refleksologią, punktami witalnymi Marma, pracy z oddechem, świadomością ciała, medytacją, pracą z energią i balansowaniem jej w centrach energetycznych, czyli czakrach. Masaż Holistic Rebalancing obejmuje techniki pięciu rodzajów dotyku wspierającego i równoważącego pięć elementów (żywiołów), z których składa się system naszego ciała: ziemię, wodę, ogień, powietrze i przestrzeń.

Przeciwwskazaniami są: pierwszy trymestr ciąży i stany zapalne organizmu.

Czas trwania: około 120 minut; donacja: 300 zł.

------------------------

ABHYANGAM

#Abhyangam to masaż m.in. będący częścią tradycyjnego, całościowego, ajurwedyjskiego programu oczyszczającego, zwanego Panchakarma. Poprzez zastosowanie dużej ilości oleju i dynamicznych ruchów wpływa na oczyszczenie organizmu z nagromadzonych toksyn oraz poruszenie zastałej w ciele energii. Dzięki temu zapobiega negatywnym działaniom stresu i wyczerpania. Ponadto doskonale wpływa na odżywienie i wygląd skóry oraz całego ciała. Masaż ten stosowany jest w przypadku takich dolegliwości jak: migrena i bóle głowy, chroniczne bóle mięśniowe, kłopoty z krążeniem, reumatyzm, astma, otyłość czy bezsenność. Wpływa również na poprawę ogólnego samopoczucia i stanu emocjonalnego – zwłaszcza w przypadku osób z problemami psychicznymi, w tym z depresją.

Przeciwwskazaniami są: rany i stany zapalne skóry, ciąża, menstruacja, żylaki, choroby serca, problemy z nadciśnieniem, przebyte ostatnio operacje.

Czas trwania: około 90 minut; donacja: 280 zł.

------------------------

REIKI

#Reiki to technika oddziaływania energią, która sprzyja m.in. relaksacji, zmniejszeniu stresu i niepokoju w umyśle i ciele osoby przyjmującej. Słowo Reiki składa się z dwóch japońskich słów – Rei, które oznacza „Siłę Wyższą” oraz Ki które oznacza „energię siły życiowej”. Zatem można powiedzieć, że Reiki jest „kierowaną duchowo energią siły życiowej”.

Według praktyków tej techniki, ruch energii może zastygnąć w ciele tam, gdzie doszło do urazu fizycznego, ale również bólu związanego z silnymi emocjami. Z czasem te blokady energetyczne mogą być przyczyną poważnych dolegliwości. Oddziałując energią Reiki płynącą poprzez dłonie, wspieramy przepływ i powrót do równowagi energii w ciele, ale również do poprawy kondycji emocjonalnej, umysłowej i duchowej.

Zabieg Reiki odbywa się w ubraniu, w pozycji leżącej.

Czas trwania: około 60 minut; donacja: 200 zł.

Trzeba mieć na uwadze fakt, że żaden z powyższych zabiegów nie powinien być stosowany jako substytut konsultacji z lekarzem lub psychoterapeutą, a jedynie jako forma wspierająca powrót do pożądanej kondycji psychofizycznej.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia godziny i szczegółów indywidualnego spotkania.

Nr telefonu: +48602783667 Mail: przewodnikspokoju@outlook.com

Zapraszam również do odwiedzin mojej strony: www.przewodnikspokoju.pl

Do zobaczenia :)

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page