top of page

pt., 18 mar

|

Chatka Pod Potrójną

Męski Krąg w Beskidzie Małym

Męskie spotkanie w pełni Księżyca.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Męski Krąg w Beskidzie Małym
Męski Krąg w Beskidzie Małym

Czas i lokalizacja

18 mar 2022, 17:00 – 20 mar 2022, 12:00

Chatka Pod Potrójną, Turystyczna 4, 34-323 Zakocierz, Polska

Goście

O wydarzeniu

Tym razem spotkanie w Męskim Kręgu odbędzie się na wyjeździe. Mamy do dyspozycji jeden z budynków studenckiej Chatki pod Potrójną w Beskidzie Małym. Bez zbędnych wygód i dobrodziejstw cywilizacji, za to w lesie wśród natury i z bardzo ograniczonym zasięgiem sieci komórkowych i internetu.

Jak zwykle podczas spotkania wymienimy się myślami, uczuciami i doświadczeniami z naszego życia. Będziemy się wsłuchiwać z akceptacją i wsparciem w głosy innych mężczyzn. Podniesiemy wibracje i wzmocnimy poczucie bycia autentycznym mężczyzną. Rozpalimy i utrzymamy ogień, który będzie ogrzewał i rozświetlał nasze umysły i ciała.

Na miejscu zostaniemy na dwa noclegi - 18 i 19 marca (piątek i sobota). Powrót w niedzielę 20 marca. Do Chatki trzeba dojść szlakiem około 2,5 kilometra od miejsca gdzie można zostawić samochód. Miejsce parkingowe znajduje się w osadzie Kocierz-Basie. Nie ma tam zbyt dużo miejsca, zwłaszcza jeśli leży grubsza warstwa śniegu. Wskazane jest zatem umówienie się na wspólny dojazd jednym samochodem kilku uczestników.

Pierwszego dnia (piątek) osiądziemy na miejscu i postaramy się "odłączyć" od zawodowych, rodzinnych i innych zobowiązań i uwarunkowań. Skoncentrujemy się na obecności w tu i teraz. Sprzyjać nam będzie i patronować tego dnia pełnia Księżyca! Drugiego dnia (sobota) poruszamy się trochę po okolicy i przygotujemy do Kręgu, który rozpoczniemy o godz. 16.00.

Będziemy ze sobą w poszanowaniu zasad Kręgu, które mówią, że:

- Wszyscy jesteśmy równi.

- Jesteśmy w czystej energii nie będąc pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

- Jesteśmy w uwadze - skupiamy się na tym, co mówią i pokazują inni uczestnicy.

- Jesteśmy w prawdzie - jeśli masz wyrazić nieprawdę lepiej zamilcz.

- Nie oceniamy tego, co widzimy i słyszymy od innych uczestników.

- Nie udzielamy innym uczestnikom porad, chyba że o to poproszą.

- Szanujemy czas wypowiedzi innych uczestników nie przerywając i nie komentując.

- Wszyscy ten krąg tworzymy - każdy uczestnik może zgłaszać swoje pomysły dotyczące przebiegu spotkania.

- To, co się dzieje i o czym mowa w kręgu, zostaje w kręgu. 

W Chatce obowiązuje całkowity "Zakaz Januszowania"! Ci co byli w zeszłym roku wiedzą o co chodzi 😆

Koszt udziału w Kręgu wynosi 110 zł na osobę co pokrywa koszt dwóch noclegów. Dojazd i wyżywienie każdy pokrywa indywidualnie. Z racji na słaby zasięg internetu, należy mieć ze sobą odpowiednią ilość gotówki do płacenia w barze.

Wspomniane 110 zł należy wpłacić na konto: Krzysztof Krysiak 86 1050 1038 1000 0097 0169 9309 z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem "Męski Krąg w Beskidzie Małym".

W głównej Chatce jest kuchnia z kucharzem, w której serwowane są potrawy na ciepło, ale wskazane jest zabranie ze sobą również własnego jedzenia. W budynku gdzie będziemy nocować  jest kuchnia z wyposażeniem, gdzie można samemu przygotować sobie posiłek. 

Trzeba mieć ze sobą własny, najlepiej ciepły śpiwór bo w Chatce nie oferują pościeli, a nad ranem, jak ogień przygaśnie może być chłodno. Spanie jest częściowo na łóżkach, częściowo na glebie, a częściowo na czym popadnie ;) 

Ilość miejsc jest ograniczona. Im szybsza decyzja, tym większa szansa na udział :)

W razie pytań, proszę o wiadomość.

Do zobaczenia!

HOWGH!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page