top of page

pt., 15 mar

|

Chatka Pod Potrójną

Męski Krąg w Beskidzie Małym

Męskie spotkanie w górach, w otwartości, szczerości i wzajemnym szacunku.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Męski Krąg w Beskidzie Małym
Męski Krąg w Beskidzie Małym

Czas i lokalizacja

15 mar 2024, 17:00 – 17 mar 2024, 12:00

Chatka Pod Potrójną, Turystyczna 4, 34-323 Zakocierz, Polska

Goście

O wydarzeniu

Jak co roku o tej porze spotkamy się w Męskim Kręgu na wyjeździe. Mamy do dyspozycji jeden z budynków studenckiej Chatki Pod Potrójną w Beskidzie Małym. Bez zbędnych wygód i dobrodziejstw cywilizacji, za to w lesie wśród natury i z bardzo ograniczonym zasięgiem sieci komórkowych i internetu.

Jak zwykle podczas spotkania wymienimy się myślami, uczuciami i doświadczeniami z naszego życia. Będziemy się wsłuchiwać z akceptacją i wsparciem w głosy innych mężczyzn. Podniesiemy wibracje i wzmocnimy poczucie bycia autentycznym mężczyzną. Rozpalimy i utrzymamy ogień, który będzie ogrzewał i rozświetlał nasze umysły i ciała.

Na miejscu zostaniemy na dwa noclegi - 15 i 16 marca (piątek i sobota). Powrót w niedzielę 17 marca. Do Chatki trzeba dojść szlakiem około 2,5 kilometra od miejsca gdzie można zostawić samochód. Miejsce parkingowe znajduje się w osadzie Kocierz-Basie. Nie ma tam zbyt dużo miejsca, zwłaszcza jeśli leży grubsza warstwa śniegu. Wskazane jest zatem umówienie się na wspólny dojazd jednym samochodem kilku uczestników.

Pierwszego dnia (piątek) osiądziemy na miejscu i postaramy się "odłączyć" od zawodowych, rodzinnych i innych zobowiązań i uwarunkowań. Skoncentrujemy się na obecności w "tu i teraz". Drugiego dnia (sobota) poruszamy się trochę po okolicy i przygotujemy do Kręgu, który rozpoczniemy o godz. 16.00.

Będziemy ze sobą w poszanowaniu zasad Kręgu, które mówią, że:

- Wszyscy jesteśmy równi. 

- Jesteśmy w czystej energii nie będąc pod wpływem alkoholu i/lub narkotyków. 

- Jesteśmy w uwadze - skupiamy się na tym, co mówią i pokazują inni uczestnicy. 

- Jesteśmy w prawdzie - jeśli masz wyrazić nieprawdę lepiej zamilcz. 

- Nie oceniamy tego, co widzimy i słyszymy od innych uczestników. 

- Nie udzielamy innym uczestnikom porad, chyba że o to poproszą. 

- Szanujemy czas wypowiedzi innych uczestników nie przerywając i nie komentując. 

- Wszyscy ten krąg tworzymy - każdy uczestnik może zgłaszać swoje pomysły dotyczące przebiegu spotkania. 

- To, co się dzieje i o czym mowa w kręgu, zostaje w kręgu.

Koszt udziału w Kręgu wynosi 250 zł na osobę co pokrywa koszty organizacyjne i dwa noclegi.  Wpłaty należy dokonać na konto: Krzysztof Krysiak 86 1050 1038 1000 0097 0169 9309 z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem "Męski Krąg w Beskidzie Małym". W przypadku rezygnacji z wyjazdu po 7 marca, wpłata nie będzie zwracana. 

Udział w tym wydarzeniu mogą wziąć wyłącznie mężczyźni po ukończeniu 18 roku życia. W przypadku udziału młodszego uczestnika, wymagana jest obecność prawnego opiekuna.

Dojazd i wyżywienie każdy pokrywa we własnym zakresie. W chatce nie można płacić kartą, więc należy mieć ze sobą odpowiednią ilość gotówki do płacenia za zakupy na miejscu. 

W głównej Chatce jest kuchnia z kucharzem, w której serwowane są potrawy na ciepło i napoje, ale wskazane jest zabranie ze sobą również własnego jedzenia. W budynku gdzie będziemy nocować jest kuchnia z wyposażeniem, gdzie można samemu przygotować sobie posiłek.

Uwaga! Trzeba mieć ze sobą własny, najlepiej ciepły śpiwór, bo w Chatce nie oferują pościeli, a nad ranem, jak ogień przygaśnie będzie chłodno. Spanie jest częściowo na łóżkach, częściowo na glebie, a częściowo na czym popadnie. W Chatce obowiązuje całkowity "Zakaz januszowania"! Ci co byli w poprzednich latach wiedzą o co chodzi :) 

Ilość miejsc jest ograniczona. Grupa liczy maksymalnie 15 osób. Im szybsza decyzja, tym większa szansa na udział!

W razie pytań, proszę o wiadomość.

Do zobaczenia! HOWGH!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page