top of page

sob., 18 lut

|

"Światło Miłości"

Męski Krąg w Warszawie

Męskie spotkanie w otwartości, szczerości i wzajemnym szacunku.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Męski Krąg w Warszawie
Męski Krąg w Warszawie

Czas i lokalizacja

18 lut 2023, 18:00 – 19 lut 2023, 11:00

"Światło Miłości", Literatów 24, 05-510 Konstancin-Jeziorna, Polska

Goście

O wydarzeniu

Jak co miesiąc spotkamy się w Warszawie w Męskim Kręgu. Jak zwykle podczas spotkania wymienimy się myślami, uczuciami i doświadczeniami z naszego życia. Będziemy się wsłuchiwać z akceptacją i wsparciem w głosy innych mężczyzn. Podniesiemy wibracje i wzmocnimy poczucie bycia autentycznym mężczyzną. Rozpalimy i utrzymamy ogień, który będzie ogrzewał i rozświetlał nasze umysły i ciała.

Tym razem przebieg spotkania będzie wyjątkowy. Po pierwsze - miejsce. Spotkamy się blisko Warszawy - w ośrodku "Światło Miłości" w Konstancinie. Po drugie - zostajemy w ośrodku na nocleg aby móc spędzić w Kręgu więcej czasu. Po trzecie - oprócz tradycyjnego dzielenia się słowem, będziemy mieli okazję do nauczenia się podstaw gry na bębnie djembe.  Instruował nas będzie jeden z uczestników Kręgu, na codzień zawodowy muzyk i nauczyciel - Krzysztof Wawrzyniak. Bębny dla każdego będą do dyspozycji na miejscu. Jeśli jednak posiadasz swój własny, to zabierz go ze sobą.

Udział w Kręgu tym razem jest płatny. Koszt udziału obejmujący obowiązkowy nocleg (należy mieć ze sobą własny śpiwór) i lekcję gry na bębnie wynosi 150 zł. Należy również zabrać ze sobą jedzenie na kolację i śniadanie. Na miejscu jest do dyspozycji wyposażona w niezbędne akcesoria kuchnia. Krąg zakończymy w niedzielę 19 lutego przed południem.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji na temat naszego Męskiego Kręgu znajdziesz na tej stronie w zakładce: Męski Krąg (www.przewodnikspokoju.pl/meski-krag)

Zapraszam do udziału.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page