top of page

sob., 17 cze

|

Ośrodek "AnaHata"

Męski Krąg w Warszawie

Męskie spotkanie w otwartości, szczerości i wzajemnym szacunku z udziałem nauczyciela z Indii - Anandy Kumara.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Męski Krąg w Warszawie
Męski Krąg w Warszawie

Czas i lokalizacja

17 cze 2023, 18:00 – 18 cze 2023, 11:00

Ośrodek "AnaHata", Literatów 24, 05-510 Konstancin-Jeziorna, Polska

Goście

O wydarzeniu

Jak co miesiąc spotkamy się w Warszawie w Męskim Kręgu. Jak zwykle podczas spotkania wymienimy się myślami, uczuciami i doświadczeniami z naszego życia. Będziemy się wsłuchiwać z akceptacją i wsparciem w głosy innych mężczyzn. Podniesiemy wibracje i wzmocnimy poczucie bycia autentycznym mężczyzną. Rozpalimy i utrzymamy ogień, który będzie ogrzewał i rozświetlał nasze umysły i ciała.

Tym razem przebieg spotkania będzie wyjątkowy. Po pierwsze - miejsce. Spotkamy się blisko Warszawy - w ośrodku "Światło Miłości" w Konstancinie. Po drugie - zostajemy w ośrodku na nocleg aby móc spędzić w Kręgu więcej czasu. Po trzecie - oprócz tradycyjnego dzielenia się słowem, będziemy mieli w Kręgu gościa specjalnego - jogina, przewodnika, nauczyciela i uzdrowiciela - Anandę Kumara z Indii (www.awarelove.in), który poprowadzi dla zgromadzonych specjalną medytację. Będzie można też z nim porozmawiać i dowiedzieć się więcej na temat programu jego 3-miesięcznego pobytu w Polsce, podczas którego Ananda będzie prowadził warsztaty, spotkania otwarte i weźmie udział w festiwalach o tematyce rozwojowej.

Udział w Kręgu tym razem jest płatny. Całkowity koszt udziału obejmujący organizację spotkania, obowiązkowy nocleg (należy mieć ze sobą własny śpiwór) oraz donację dla Anandy na budowę jego ośrodka społecznościowego w Indiach wynosi 170 zł. Zdecydowanych proszę o jak najszybszą wpłatę z dopiskiem "Męski Krąg 17.06.23" na konto: Kris Krysiak 86 1050 1038 1000 0097 0169 9309.

Należy również zabrać ze sobą jedzenie na kolację i śniadanie. Na miejscu jest do dyspozycji wyposażona w niezbędne akcesoria kuchnia. Krąg zakończymy w niedzielę 19 lutego przed południem.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji na temat naszego Męskiego Kręgu znajdziesz na tej stronie w zakładce: Męski Krąg (www.przewodnikspokoju.pl/meski-krag)

Zapraszam do udziału.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page