top of page

sob., 13 sty

|

Ośrodek "AnaHata"

Męski Krąg w Warszawie

Męskie spotkanie w otwartości, szczerości i wzajemnym szacunku oraz sesja z dźwiękami mis tybetańskich.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Męski Krąg w Warszawie
Męski Krąg w Warszawie

Czas i lokalizacja

13 sty 2024, 17:30 – 14 sty 2024, 12:00

Ośrodek "AnaHata", Literatów 24, 05-510 Konstancin-Jeziorna, Polska

Goście

O wydarzeniu

Jak co miesiąc spotkamy się w Warszawie w Męskim Kręgu. Jak zwykle podczas spotkania wymienimy się myślami, uczuciami i doświadczeniami z naszego życia. Będziemy się wsłuchiwać z akceptacją i wsparciem w głosy innych mężczyzn. Podniesiemy wibracje i wzmocnimy poczucie bycia autentycznym mężczyzną. Rozpalimy i utrzymamy ogień, który będzie ogrzewał i rozświetlał nasze umysły i ciała.

Tym razem przebieg spotkania będzie wyjątkowy. Po pierwsze - miejsce. Spotkamy się blisko Warszawy - w ośrodku "AnaHata" w Konstancinie. Po drugie - zostajemy w ośrodku na nocleg aby móc spędzić w Kręgu więcej czasu. Po trzecie - oprócz tradycyjnego dzielenia się słowem, na koniec wieczoru mam przyjemność zaprosić uczestników na grupową sesję relaksacyjną w dźwiękach i wibracjach mis tybetańskich w moim wykonaniu.

Całkowity koszt udziału obejmujący organizację spotkania, sesję z misami i obligatoryjny nocleg (należy mieć ze sobą własny śpiwór) wynosi 120 zł. Zdecydowanych proszę o jak najszybszą wpłatę z dopiskiem "Męski Krąg 13 stycznia" na konto: Kris Krysiak 86 1050 1038 1000 0097 0169 9309.

Należy również zabrać ze sobą jedzenie na kolację i śniadanie. Na miejscu jest do dyspozycji w pełni wyposażona w niezbędne akcesoria kuchnia. Krąg zakończymy w niedzielę 14 stycznia przed południem.

Ilość miejsc jest ograniczona. 

W razie pytań zapraszam do kontaktu. Więcej informacji na temat naszego Męskiego Kręgu znajdziesz na tej stronie w zakładce: Męski Krąg (www.przewodnikspokoju.pl/meski-krag)

Zapraszam do udziału.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page