top of page

sob., 06 sie

|

Lokalizacja Do Ustalenia

Męski Krąg w Warszawie

Męskie spotkanie w otwartości, szczerości i wzajemnym szacunku.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Męski Krąg w Warszawie
Męski Krąg w Warszawie

Czas i lokalizacja

06 sie 2022, 18:00 – 22:00

Lokalizacja Do Ustalenia

O wydarzeniu

Jak co miesiąc spotkamy się w Warszawie w Męskim Kręgu. Jak zwykle podczas spotkania wymienimy się myślami, uczuciami i doświadczeniami z naszego życia. Będziemy się wsłuchiwać z akceptacją i wsparciem w głosy innych mężczyzn. Podniesiemy wibracje i wzmocnimy poczucie bycia autentycznym mężczyzną. Rozpalimy i utrzymamy ogień, który będzie ogrzewał i rozświetlał nasze umysły i ciała.

Udział w kręgu jest bezpłatny. Mogą pojawić się jedynie symboliczne opłaty związane z wynajęciem sali, w której odbywa się spotkanie. Koszt ten dzielony jest po równo na każdego uczestnika. Wysokość tej opłaty zostanie ustalona po potwierdzeniu listy uczestników i miejsca, w którym spotkanie się odbędzie. Wskazane jest przyniesienie ze sobą czegoś do picia i jedzenia. Dokładna lokalizacja spotkania zostanie podana w wiadomości przesłanej do każdego uczestnika po potwierdzeniu ilości uczestników.

Więcej informacji na temat naszego Męskiego Kręgu znajdziesz na tej stronie w zakładce: Męski Krąg (www.przewodnikspokoju.pl/meski-krag)

Zapraszamy do udziału.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page