top of page

czw., 27 maj

|

Beskid Śląski i Żywiecki

Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju - VII edycja

Męska wyprawa w Beskid Śląski i Żywiecki - 27-31/05/2021

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju - VII edycja
Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju - VII edycja

Czas i lokalizacja

27 maj 2021, 12:00 – 31 maj 2021, 12:00

Beskid Śląski i Żywiecki, Zwardoń, Polska

Goście

O wydarzeniu

Wyprawa w Beskid Śląski i Żywiecki, to pierwsza w tym roku, a w sumie VII już wyprawa z cyklu "Na szlaku z przewodnikiem spokoju". Tym razem szlak poprowadzi nas ze Zwardonia do okolic Jeleśni przez m.in Baranią Górę, Trzy Kopce i Pilsko. Wyprawę rozpoczynamy 27 maja (czwartek) w południe, a kończymy 31 maja (poniedziałek) w południe. Po drodze mamy 4 noclegi w schroniskach. Do przejścia jest około 80 km. Najwyższe wzniesienie na pułapie 1.557 m npm. Suma podejść: około 3.700m; suma zejść: około 3.600m. 

Szczegóły dotyczące spotkania na miejscu zostaną podane na około dwa tygodnie przed wyjazdem. Punktem zbornym, gdzie będzie można zostawić samochód będzie najprawdopodobniej Żywiec.

Mapę z dokładną trasą znajdziecie pod tym linkiem: https://mapa-turystyczna.pl/route/h5pg

Podczas wyprawy jak zwykle doświadczymy: - spotkania w kręgu - szczerych i otwartych rozmów w drodze - bardzo bliskiego kontaktu z naturą - medytacji - konfrontacji ze swoimi słabościami - działań proekologicznych

Wyprawa jest dedykowana dla mężczyzn, którzy ukończyli 18 rok życia. Koszt udziału w wyprawie wraz z noclegami (trzeba mieć swój śpiwór) wynosi 600 zł. Dla uczestników męskich warsztatów (www.meskiewarsztaty.com), koszt po odjęciu zniżki wynosi - 500 zł.

Zdecydowanych proszę o jak najszybszą wpłatę zaliczki w wysokości 200 zł z dopiskiem "Na szlaku z przewodnikiem spokoju - VII edycja" na konto: Krzysztof Krysiak 86 1050 1038 1000 0097 0169 9309. ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA! W wyprawie bierze udział maksymalnie 10 osób. Im szybsza decyzja, tym większa szansa udziału w wyprawie. Wpłata zaliczki gwarantuje miejsce w drużynie i jest niezbędna do opłat przy potwierdzaniu rezerwacji noclegów.

Dojazd oraz wyżywienie w trakcie wyprawy jest jak zwykle we własnym zakresie każdego z uczestników. W schroniskach (nie w każdym) będzie można zakupić napoje, przekąski i ciepłe posiłki. Ze sobą podczas marszu należy mieć przede wszystkim odpowiedni zapas wody pitnej i jedzenia wedle potrzeb indywidualnych.

W przypadku osób, które po raz pierwszy będą uczestniczyć w takim wyjeździe, wymagana jest deklaracja, że są świadome jakie wyzwanie w sensie fizycznym jest przed nami. Należy również pamiętać o odpowiednim do marszu stroju, obuwiu i wyposażeniu. W razie potrzeby służę wskazówkami i własną, sprawdzoną listą rzeczy, które zwykle zakładam na siebie i zabieram do plecaka.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania i wątpliwości.

Do zobaczenia na szlaku!

HOWGH!

Kris Krysiak

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page