top of page

śr., 25 sie

|

Beskid Niski i Sądecki

Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju - VIII edycja

Męska wyprawa w Beskid Niski i Sądecki - 25-30/08/2021

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju - VIII edycja
Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju - VIII edycja

Czas i lokalizacja

25 sie 2021, 12:00 – 30 sie 2021, 12:00

Beskid Niski i Sądecki, Dukla

Goście

O wydarzeniu

Wyprawa w Beskid Niski i Sądecki, to VIII edycja cyklu "Na szlaku z przewodnikiem spokoju". Tym razem poprowadzi nas Główny Szlak Beskidzki począwszy od okolic Dukli, aż do Krynicy Zdrój przez Jaworzynę Krynicką. Wyprawę rozpoczynamy 25 sierpnia (środa) w południe, a kończymy w południe 30 sierpnia (poniedziałek). Po drodze mamy 4 noclegi w schroniskach i jedno na polu namiotowym. Do przejścia jest około 110 km. Najwyższe wzniesienie na pułapie 1.114 m npm. Suma podejść: około 4.800m; suma zejść: około 4.500m. 

Szczegóły dotyczące spotkania na miejscu zostaną podane na około dwa tygodnie przed wyjazdem. 

Mapę z dokładną trasą znajdziecie pod tym linkiem: https://mapa-turystyczna.pl/route/bodv

Podczas wyprawy jak zwykle doświadczymy: - spotkania w kręgu - szczerych i otwartych rozmów w drodze - bardzo bliskiego kontaktu z naturą - medytacji - konfrontacji ze swoimi słabościami - działań proekologicznych

Wyprawa jest dedykowana dla mężczyzn, którzy ukończyli 18 rok życia. Koszt udziału w wyprawie wraz z noclegami (trzeba mieć swój śpiwór) wynosi 700 zł. Dla uczestników męskich warsztatów (www.meskiewarsztaty.com), koszt po odjęciu zniżki wynosi - 600 zł.

Zdecydowanych proszę o jak najszybszą wpłatę zadatku w wysokości 250 zł z dopiskiem "Na szlaku - VIII edycja" na konto: Krzysztof Krysiak 86 1050 1038 1000 0097 0169 9309. ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA! W wyprawie bierze udział maksymalnie 10 osób. Im szybsza decyzja, tym większa szansa udziału w wyprawie. Wpłata zadatku gwarantuje miejsce w drużynie i jest niezbędna do opłat przy potwierdzaniu rezerwacji noclegów. W przypadku rezygnacji z wyjazdu na 14 lub mniej dni przed dniem rozpoczęcia wyprawy, zadatek nie podlega zwrotowi.

Dojazd oraz wyżywienie w trakcie wyprawy jest jak zwykle we własnym zakresie każdego z uczestników. Wyjątkiem jest jedno schronisko, w którym w ramach opłaty za wyjazd jest zapewniona obiado-kolacja i śniadanie. W schroniskach (nie w każdym) będzie można zakupić napoje, przekąski i ciepłe posiłki. Ze sobą podczas marszu należy mieć przede wszystkim odpowiedni zapas wody pitnej i jedzenia wedle potrzeb indywidualnych.

W przypadku osób, które po raz pierwszy będą uczestniczyć w takim wyjeździe, wymagana jest deklaracja, że są świadome jakie wyzwanie w sensie fizycznym jest przed nami. Należy również pamiętać o odpowiednim do marszu stroju, obuwiu i wyposażeniu. W razie potrzeby służę wskazówkami i własną, sprawdzoną listą rzeczy, które zwykle zakładam na siebie i zabieram do plecaka.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania i wątpliwości.

Do zobaczenia na szlaku!

HOWGH!

Kris Krysiak

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page