top of page

śr., 24 sie

|

BESKID NISKI

"Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju" - X edycja

Męska wyprawa w Beskid Niski

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
"Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju" - X edycja
"Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju" - X edycja

Czas i lokalizacja

24 sie 2022, 12:00 – 29 sie 2022, 12:00

BESKID NISKI, 38-543 Komańcza, Polska

Goście

O wydarzeniu

Męska wyprawa w Beskid Niski, to jubileuszowa - X edycja cyklu "Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju".

Jak na jubileusz przystało – będzie to wyprawa wyjątkowa. Tym razem, po raz pierwszy, będziemy wędrować z własnym „dachem nad głową” i dzięki temu jeszcze bardziej zbliżymy się do natury. Czeka na nas szlak na pograniczu polsko-słowackim w pięknym paśmie Beskidu Niskiego.

Wędrówkę rozpoczniemy w południe 24 sierpnia (środa), w Komańczy, a zakończymy w południe 29 sierpnia (poniedziałek), w Gorlicach. Całą trasę pokonujemy pieszo z plecakiem na własnych plecach, idąc wytyczonymi szlakami. Po drodze mamy 5 noclegów na polach namiotowych. Do przejścia jest około 125 km. Najwyższe wzniesienie jest na pułapie 850 m n.p.m. Suma wszystkich podejść: około 4.100 m; suma wszystkich zejść: około 4.250 m.

Mapę z dokładną trasą znajdziecie pod tym linkiem:  https://mapa-turystyczna.pl/route/h566

Podczas wyprawy wspólnie doświadczymy:

- konfrontacji ze swoimi słabościami

- bardzo bliskiego kontaktu z naturą

- spotkania w męskim kręgu

- szczerych i otwartych rozmów w drodze

- prowadzonych medytacji (dla zainteresowanych)

- prowadzonych aktywności z zakresu jogi i stretchingu (dla zainteresowanych)

- działań proekologicznych

W wyprawie mogą wziąć udział wyłącznie mężczyźni, którzy ukończyli 18 rok życia. W przypadku osób poniżej 18 roku, wymagany jest udział męskiego opiekuna prawnego.

Koszt udziału w wyprawie wraz z kosztami noclegów wynosi 650 zł. Dla uczestników męskich warsztatów (www.meskiewarsztaty.com), koszt z uwzględnieniem zniżki wynosi 550 zł. Zdecydowanych proszę o jak najszybszą wpłatę zadatku w wysokości 150 zł z dopiskiem "Na szlaku - X edycja" na konto: Krzysztof Krysiak 86 1050 1038 1000 0097 0169 9309.

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA!

W wyprawie bierze udział maksymalnie 12 osób. Im szybsza decyzja, tym większa szansa udziału w wyprawie. Wpłata zadatku gwarantuje miejsce w drużynie i jest niezbędna do opłat przy potwierdzaniu rezerwacji noclegów. W przypadku rezygnacji z wyjazdu na 14 lub mniej dni przed dniem rozpoczęcia wyprawy, zadatek nie podlega zwrotowi.

Dojazd oraz wyżywienie w trakcie wyprawy jest jak zwykle we własnym zakresie każdego z uczestników. Z racji na to, że nocować będziemy na polach namiotowych, trzeba mieć ze sobą własny namiot, ciepły śpiwór i odpowiednią matę lub materac.

Ilość potrzebnych namiotów zostanie określona po zamknięciu listy uczestników. Preferowane jest zabranie jednego namiotu na dwóch lub trzech uczestników. Ponadto - należy mieć ze sobą odpowiedni zapas wody pitnej i żywności wedle potrzeb indywidualnych.

Wszystkie informacje związane z logistyką noclegowo-wyżywieniową oraz miejscem spotkania na starcie zostaną podane około 2 tygodni przed rozpoczęciem wyprawy.

W przypadku osób, które po raz pierwszy będą uczestniczyć w takim wyjeździe, wymagana jest deklaracja, że są świadome jakie wyzwanie w sensie fizycznym jest przed nami. Należy również pamiętać o odpowiednim do marszu stroju, obuwiu i wyposażeniu. W razie potrzeby służę wskazówkami i własną, sprawdzoną listą rzeczy, które zwykle zakładam na siebie i zabieram do plecaka.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania i wątpliwości.

Do zobaczenia na szlaku!

HOWGH!

Kris 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page