top of page

śr., 06 wrz

|

Bieszczady

"Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju" XI edycja

Męska wyprawa w Bieszczady

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
"Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju" XI edycja
"Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju" XI edycja

Czas i lokalizacja

06 wrz 2023, 12:00 – 11 wrz 2023, 12:00

Bieszczady, Ustrzyki Górne, Polska

Goście

O wydarzeniu

Wyprawa w Bieszczady, to już jedenasta edycja cyklu "Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju"!

Rozpoczniemy naszą wędrówkę w Ustrzykach Górnych, a zakończymy w Komańczy, po przejściu około 75 km. Całą trasę pokonujemy pieszo z plecakiem na własnych plecach, idąc wytyczonymi szlakami. Wyprawę rozpoczynamy po południu 6 września (środa), a kończymy w południe 11 września (poniedziałek). Po drodze mamy 4 noclegi w schroniskach turystycznych i jeden w bazie namiotowej. Najwyższe wzniesienie jest na pułapie blisko 1.300 m n.p.m (Połonina Caryńska). Suma wszystkich podejść: około 3.700 m; suma wszystkich zejść: około 3.850 m.

Dojazd oraz wyżywienie w trakcie wyprawy jest jak zwykle we własnym zakresie każdego z uczestników. W schroniskach będzie można zakupić napoje, przekąski i ciepłe posiłki. W bazie namiotowej należy mieć własne wyżywienie - nie ma tam możliwości zrobienia zakupów. Ze sobą podczas marszu należy mieć przede wszystkim odpowiedni zapas wody pitnej i jedzenia wedle potrzeb indywidualnych.

Szczegóły dotyczące spotkania na miejscu startu zostaną podane na około dwa tygodnie przed terminem wyjazdu.

Mapę z dokładną trasą znajdziecie pod tym linkiem:  https://mapa-turystyczna.pl/route/3muql 

Podczas wyprawy wspólnie doświadczymy:

- bardzo bliskiego kontaktu z naturą

- spotkania w męskim kręgu

- konfrontacji ze swoimi słabościami

- szczerych i otwartych rozmów w drodze  

- prowadzonych medytacji (dla zainteresowanych)

- prowadzonych aktywności z zakresu jogi i stretchingu (dla zainteresowanych) 

W wyprawie mogą wziąć udział wyłącznie mężczyzni, którzy ukończyli 18 rok życia.

Koszt udziału w wyprawie wraz z noclegami (trzeba mieć własny śpiwór) wynosi 900 zł. Zdecydowanych proszę o jak najszybszą wpłatę zadatku w wysokości 450 zł z dopiskiem "Na szlaku - XI edycja" na konto: Krzysztof Krysiak 86 1050 1038 1000 0097 0169 9309.

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA!

W wyprawie bierze udział maksymalnie 12 osób. Im szybsza decyzja, tym większa szansa udziału w wyprawie. Wpłata zadatku gwarantuje miejsce w składzie i jest niezbędna do opłat przy potwierdzaniu rezerwacji noclegów. W przypadku rezygnacji z wyjazdu na 21 lub mniej dni przed dniem rozpoczęcia wyprawy, zadatek nie podlega zwrotowi.

W przypadku osób, które po raz pierwszy będą uczestniczyć w takim wyjeździe, wymagana jest deklaracja, że są świadome jakie wyzwanie w sensie fizycznym jest przed nami. Należy również pamiętać o odpowiednim do marszu stroju, obuwiu i wyposażeniu. W razie potrzeby służę wskazówkami i własną, sprawdzoną listą rzeczy, które zwykle zakładam na siebie i zabieram do plecaka. Ponadto każdy z uczestników, we własnym zakresie, ma obowiązek upewnić się czy posiada aktualną polisę ubezpieczeniową obejmującą tego typu aktywności. W razie jej braku, należy ją przed wyjazdem wykupić na cały okres trwania wyprawy.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania i wątpliwości.

Do zobaczenia na szlaku!

HOWGH!

Kris

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page