top of page

wt., 03 wrz

|

Beskid Sądecki i Pieniny

"Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju" XIII edycja

Męska wyprawa w Beskid Sądecki i Pieniny

"Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju" XIII edycja
"Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju" XIII edycja

Czas i lokalizacja

03 wrz 2024, 12:00 – 09 wrz 2024, 12:00

Beskid Sądecki i Pieniny, Krynica-Zdrój, Polska

Goście

O wydarzeniu

To będzie nasza XIII-ta wyprawa w ramach cyklu "Na szlaku z Przewodnikiem Spokoju". Za nami wiele doświadczeń i przeżyć podczas wspólnych wędrówek, które rozpoczęliśmy w 2017 roku. W ciągu siedmiu lat przeszliśmy razem sporo ponad tysiąc kilometrów! W sumie we wszystkich poprzednich edycjach wzięło udział około czterdziestu uczestników. Część z nich wielokrotnie! Z każdym rokiem nasza "kompania braci" się powiększa!

Tym razem jedziemy w Beskid Sądecki i Pieniny. Rozpoczniemy naszą wędrówkę w Krynicy-Zdrój, a zakończymy ją w Rytrze. Pprzed nami szlak o długości nieco ponad 90 km. Całą trasę pokonujemy pieszo z plecakiem na własnych plecach, idąc wytyczonymi szlakami. Wyprawę rozpoczynamy w południe 3 września (wtorek), a kończymy w południe 9 czerwca (poniedziałek). Po drodze mamy 6 noclegów w schroniskach turystycznych. Najwyższe wzniesienie – Radziejowa, ma wysokość 1.262 m n.p.m. Suma wszystkich podejść na trasie wyniesie prawie 4.000 m, a suma wszystkich zejść około 4.200 m.

Szczegóły dotyczące godziny spotkania i miejsca zbiórki przed startem wyprawy zostaną podane na około dwa tygodnie przed terminem wyjazdu.

Mapę z dokładną trasą znajdziecie pod tym linkiem: https://mapa-turystyczna.pl/route/3je13

Podczas wyprawy wspólnie doświadczymy:

- konfrontacji ze swoimi słabościami 

- bardzo bliskiego kontaktu z naturą 

- spotkania w męskim kręgu

- szczerych i otwartych rozmów w drodze 

W wyprawie mogą wziąć udział wyłącznie mężczyźni, którzy najpóźniej w dniu poprzedzającym wyjazd ukończyli 18 rok życia.

Koszt udziału w wyprawie wraz z noclegami z pościelą wynosi 1.300 zł. Zdecydowanych proszę o jak najszybszą wpłatę zadatku w wysokości 600 zł z dopiskiem "Na szlaku - XIII edycja" na konto: Krzysztof Krysiak 86 1050 1038 1000 0097 0169 9309.

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA!

W wyprawie bierze udział maksymalnie 12 osób. Im szybsza decyzja, tym większa szansa udziału w wyprawie. Wpłata zadatku gwarantuje miejsce w składzie i jest niezbędna do opłat przy potwierdzaniu rezerwacji noclegów. W przypadku rezygnacji z wyjazdu na 31 lub mniej dni przed dniem rozpoczęcia wyprawy, zadatek nie podlega zwrotowi. No chyba, że znajdziesz chętnego na swoje miejsce ;)

Dojazd oraz wyżywienie w trakcie wyprawy jest jak zwykle we własnym zakresie każdego z uczestników. W schroniskach będzie można zakupić napoje, przekąski i ciepłe posiłki. Ze sobą podczas marszu należy mieć przede wszystkim odpowiedni zapas wody pitnej i jedzenia wedle potrzeb indywidualnych.

W przypadku osób, które po raz pierwszy będą uczestniczyć w takim wyjeździe, wymagana jest deklaracja, że są świadome jakie wyzwanie w sensie fizycznym jest przed nami. Należy również pamiętać o odpowiednim do marszu stroju, obuwiu i wyposażeniu. W razie potrzeby służę wskazówkami i własną, sprawdzoną listą rzeczy, które zwykle zakładam na siebie i zabieram do plecaka. Ponadto każdy z uczestników, we własnym zakresie, ma obowiązek upewnić się czy posiada aktualną polisę ubezpieczeniową obejmującą tego typu aktywności. W razie jej braku, należy ją przed wyjazdem wykupić na cały okres trwania wyprawy.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania i wątpliwości.

Do zobaczenia na szlaku!

HOWGH! 

Kris

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page