top of page

sob., 24 lut

|

ANAHAJ Centrum Samoświadomości

Podróż w dźwiękach mis tybetańskich

Koncert i prowadzona medytacja w pełni Księżyca

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Podróż w dźwiękach mis tybetańskich
Podróż w dźwiękach mis tybetańskich

Czas i lokalizacja

24 lut 2024, 19:00 – 20:30

ANAHAJ Centrum Samoświadomości, Andrzeja Struga 2, 10-270 Olsztyn, Polska

Goście

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszam na spotkanie z dźwiękami i wibracjami mis tybetańskich w pełnię Księżyca!

Podczas spotkania, wspólnie doświadczymy oddziaływania fal emitowanych z ręcznie kutych, śpiewających mis, zwanych potocznie tybetańskimi lub himalajskimi. Spotkanie takie często jest określane przez osoby, które go doświadczyły jako bardzo przyjemne, relaksujące, inspirujące, a nawet głęboko mistyczne.

W trakcie nieco ponad godzinnej sesji będziecie mieli okazję odbyć podróż do swego wnętrza - umysłu oraz ciała. Każdy przeżyje to na swój własny, wyjątkowy sposób. Zachęcam do przybycia z intencją doświadczenia tego na czym aktualnie Ci zależy i czego potrzebujesz. W trakcie sesji mogą pojawić się wskazówki, odpowiedzi, inspiracje i wglądy. Warto być na to otwartym.

Koncert zostanie poprzedzony medytacją, podczas której skoncentrujemy się na świadomym oddechu i obecności we własnym ciele.

Spotkanie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich. Ubierz się na nie w wygodny, najlepiej luźny strój, zabierz ze sobą własną matę, poduszkę i koc do przykrycia oraz butelkę z napojem - najlepiej wodą. Przyjdź punktualnie, najlepiej kilka minut przed wyznaczoną godziną rozpoczęcia.

Przeciwwskazaniami do wzięcia udziału w sesji są: pierwszy trymestr ciąży, ostre stany zapalne organizmu, terapia psychotropowa, choroby nowotworowe (po konsultacji z lekarzem), epilepsja i autyzm (po konsultacji z lekarzem), aparat słuchowy, rozrusznik serca.

Wymiana energetyczna za udział w spotkaniu wynosi 69 zł za osobę. Po dokonaniu rezerwacji proszę o wpłatę ww kwoty na konto: Krzysztof Krysiak 86 1050 1038 1000 0097 0169 9309 z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem "Podróż w dźwiękach 24.02". Pełnym potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata na konto. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w wydarzeniu w czasie krótszym niż 24 godziny przed jego rozpoczęciem, wpłata nie podlega zwrotowi.

Nie zwlekaj z decyzją zbyt długo. Ilość miejsc jest ograniczona. Maksymalna ilość uczestników - 20 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Do zobaczenia :)

Kris

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page