top of page

czw., 25 kwi

|

Dom Przemian

Wiosenna odnowa z Ajurwedą

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Wiosenna odnowa z Ajurwedą
Wiosenna odnowa z Ajurwedą

Czas i lokalizacja

25 kwi 2024, 16:00 – 28 kwi 2024, 14:00

Dom Przemian, Mazanówka 18, 21-523, Polska

Goście

O wydarzeniu

Wokół Ajurwedy krąży wiele mitów, np. że jest trudna w praktykowaniu, bo wymaga wielu wyrzeczeń, że jest związana z hinduistycznym systemem religijnym, że ajurweda to głównie zioła albo restrykcyjna dieta itp. Nic bardziej mylnego! W mig obalimy te tezy i na własnej skórze będziesz się mogła przekonać, że Ajurweda ma do zaoferowania wiele więcej, może Cię wyłącznie wzmocnić i wspomóc Twoje zdrowie oraz samopoczucie, i że jedyna szkoda, jakiej możesz doświadczyć, to nie użyć tej wiedzy dla potrzeb własnego dobrostanu!!!

CO I GDZIE?

Wraz z Magdaleną Kin (Holistyczna Stylistka) zapraszamy Cię do naszego świata, świata Ajurwedy na kameralny warsztat wyjazdowy, który odbędzie się w dniach 25-28 kwietna b.r. w małym, z sercem odrestaurowanym, wiejskim domku we wsi Mazanówka na Lubelszczyźnie, miejscu gdzie największy hałas generuje świergot ptaków i sporadycznie przejeżdżający ciągnik. Blisko natury, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i zanieczyszczeń zregenerujesz się, nabierzesz lekkości i sił po zimie, przyjrzysz się swoim nawykom i oczyścisz ciało i umysł z tych zbędnych i niezdrowych. Czego chcieć więcej?

CO CIĘ CZEKA:

1. Zapoznasz się z dwiema ważnymi koncepcjami w Ajurwedzie jak: rytm dobowy, rytm sezonowy i będziesz mogła sprawdzić na sobie, jaką jakość niesie życie w rytmie natury.

2. Poznasz sztandarowe danie ajurwedyjskie - kiczery i różne jego wariacje, które nie tylko wspólnie zjemy, ale najpierw wspólnie ugotujemy.

3. Wprowadzimy Cię w świat aromaterapii i sama wykonasz dla siebie olej do automasażu ciała.

4. Warsztat „ziołowe skarby w kuchni”, w czasie którego dowiesz się jakie zioła, które mogą być remediami na wiele schorzeń i dolegliwości masz już w kuchni, a w jakie jeszcze warto się zaopatrzyć, jak i kiedy ich używać.

5. Cztery sesje jogi prowadzonej przez właścicielkę Domu Przemian - Magdalenę Sokulską (Magdalena Yoga).

6. Trzy sesje oddechowe (pranayama),

7. Jeden 45 minutowy masaż ajurwedyjski. Do wyboru: Shiro abhyanga - olejowy masaż głowy i obręczy barkowej lub Mukabhyanga - masaż twarzy. Oba masaże wykonywane będą z użyciem specjalnych pachnących i leczniczych olejów ajurwedyjskich prosto z Indii.

8. Kąpiel leśna

9. Pełne wyżywienie (trzy posiłki dziennie) oraz szeroki wybór herbat ajurwedyjskich i naparów ziołowych. Przez cały wyjazd będziemy jeść świeżo przygotowane, gotowane z sercem na żywym ogniu (!!!) lekkostrawne i dobrze zbalansowane posiłki, a tuż przed snem ukoimy nasze układy nerwowe złotym mlekiem, przyrządzonym ze świeżego mleka prosto od krowy!

P.s. Mamy w jeszcze w zanadrzu kilka niespodzianek, o których dowiesz się na miejscu

DLA KOGO?

Wyjazd dedykowany jest kobietom interesującym się naturalnymi metodami wspomagania zdrowia, chcącym poprawić jakość życia, zmienić nawyki albo powrócić do praktykowania wspierających nawyków, ciekawych nowości. Nie trzeba znać Ajurwedy, ale można.

KOSZTY I POZOSTAŁE INFORMACJE:

Inwestycja: 1777 zł 

Gwarancję rezerwacji miejsca stanowi wpłata zaliczki w wysokości 650 zł do dnia 9 kwietnia. Reszta kwoty płatna na miejscu. Numer rachunku, na który należy dokonać wpłaty zaliczki podany zostanie w wiadomości prywatnej. W przypadku rezygnacji z wyjazdu po 9 kwietnia zaliczka nie podlega zwrotowi.

Termin: 25-28 kwietnia 2024 (czwartek- niedziela) 

Miejsce: Dom Przemian Mazanówka 

Maksymalna ilość uczestniczek: 8

Zapisy i szczegółowe informacje po klinknięciu w przycisk "Rezerwuj" lub po przesłaniu wiadomości na adres: holistycznastylistka@gmail.com

Z serca zapraszamy!

O PROWADZĄCYCH:

Magdalena Kin - certyfikowana konsultantka, terapeutka i praktyk Ajurwedy II stopnia, kolorystka i aromaterapeutka z kilkuletnim doświadczeniem. Organizatorka Kręgów Kobiet w Warszawie. Łączy w swojej pracy wiedzę z zakresu starożytnej medycyny indyjskiej, pracy z kolorami, olejkami eterycznymi klasy medycznej, a także innymi terapiami subtelnymi, jak: praca z mantrami czy minerałami i kamieniami szlachetnymi.

Kris Krysiak - praktyk i masażysta ajurwedyjski, organizator Kręgów Męskich w Warszawie oraz męskich wypraw w góry. W swojej pracy łączy wiedzę z zakresu Ajurwedy, Reiki oraz terapii z wykorzystaniem dźwięków mis tybetańskich. W kręgu jego zainteresowań jest także odnajdywanie i integracja pierwiastka kobiecego z męską naturą.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page