top of page

Holistyczne Przywracanie RównowagiJestem szczęściarzem!


Przez ostatni tydzień miałem okazję wraz z tymi oto pięknymi istotami, które widać na zdjęciu, spędzić czas w niesamowitym miejscu - EZOTERRA house na kursie Holistic Rebalancing (Holistyczne Przywracanie Równowagi), dzięki któremu dostałem do rąk (dosłownie!) narzędzie w formie masażu ciała, pozwalające ofiarować sobie i każdemu, kto będzie chciał to przyjąć, możliwość przywrócenia równowagi energetycznej na każdym poziomie naszego istnienia – fizycznym, mentalnym i duchowym.


Z całego serca dziękuję za to doświadczenie wszystkim uczestnikom, organizatorowi - Masaz Holistyczny, ale przede wszystkim naszemu nauczycielowi i przewodnikowi z Indii – Ananda Kumar za pokazanie nam drogi do wzrostu naszej własnej świadomości oraz jak idąc tą drogą pomagać innym powracać do zdrowia i cieszyć się szczęściem.


A teraz UWAGA! W ramach niezbędnej praktyki, w najbliższym czasie będę miał przyjemność zaoferować Wam pewną ilość nieodpłatnych, trwających około 1,5 godziny masaży. Jeśli jesteście zainteresowani – dajcie znać jak najszybciej! Spotkamy się w Warszawie lub tam, gdzie będę w danym momencie.


Do zobaczenia!

30 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page